Actualizează rezultatele

Rusia A treia ligă din Rusia rezultate live

Europa
Resultados ao vivo
Wyniki na żywo
Livescore
FcTables.com
Resultados ao vivo
Livescore

Sunteți pe subpagina ligiii A treia ligă din Rusia sezonul 2021/2022. În această secțiune veți găsi rezultatele aktuale A treia ligă din Rusia, meciurile de azi și tabelele. Dupa ce faceți clic pe denumirea meciului veși trece la informații detaliate privind întâlnirea. Nu uitați, că rezultatele sunt actualizate live, astfel nu trebuie să actualizați pagina. Tabelul este generat pe baza rezultatelor meciurilor și este întotdeauna actual.

Ultimele meciuri

Meciurile următoare

Tabelul

Tabelul FNL 2 Grp. 1
# Team MJ P V R P G+ G- DG
1 13 34 11 1 1 25 6 19
2 13 31 10 1 2 29 6 23
3 FK Makhachkala 13 30 9 3 1 22 5 17
4 13 28 9 1 3 23 7 16
5 Forte Taganrog 13 28 8 4 1 25 10 15
6 14 21 6 3 5 20 15 5
7 13 18 5 3 5 20 15 5
8 13 18 4 6 3 13 10 3
9 13 17 4 5 4 14 10 4
10 Kuban Kholding 13 16 4 4 5 12 14 -2
11 13 15 4 3 6 17 18 -1
12 Tuapse 13 13 4 1 8 13 21 -8
13 FC Rotor Volgograd II 13 13 4 1 8 13 22 -9
14 13 12 3 3 7 19 20 -1
15 13 10 2 4 7 8 21 -13
16 FC Alania Vladikavkaz II 14 5 1 2 11 12 44 -32
17 Yessentuki 14 4 1 1 12 8 49 -41

*Tabela este actualizată live

Tabelul FNL 2 Grp. 1 Subgroup 1
# Team MJ P V R P G+ G- DG
1 Tver FC 13 30 9 3 1 27 12 15
2 Leningradets 13 28 8 4 1 30 13 17
3 Krasava 14 23 7 2 5 25 14 11
4 Dynamo Saint Petersburg 14 22 6 4 4 21 18 3
5 Kairat Moscow 14 19 5 4 5 18 21 -3
6 Zvezda Saint Petersburg 13 17 5 2 6 19 18 1
7 Zenit St. Petersburg 2 14 15 4 3 7 17 27 -10
8 FC Chita 14 13 2 7 5 11 18 -7
9 Luki-Energiya 14 12 3 3 8 10 29 -19
10 Baltika-BFU Kaliningrad 15 11 3 2 10 14 22 -8

*Tabela este actualizată live

Tabelul FNL 2 Grp. 2 Subgroup 2
# Team MJ P V R P G+ G- DG
1 Shinnik Yaroslavl 16 45 15 0 1 31 4 27
2 Dinamo Moscow II 16 30 8 6 2 34 13 21
3 Lokomotiv Moscow 2 16 26 8 2 6 17 14 3
4 FC Yenisey Krasnoyarsk II 16 23 7 2 7 19 25 -6
5 Volna Nizhny Novgorod 15 21 6 3 6 23 23 0
6 Murom 15 19 5 4 6 22 16 6
7 Olimp Dolgoprudny II 15 19 5 4 6 17 17 0
8 Khimik Dzerzhinsk 15 16 4 4 7 13 27 -14
9 Chertanovo Moscow 16 14 4 2 10 13 28 -15
10 Torpedo Vladimir 15 12 3 3 9 10 25 -15
11 Znamya 15 11 4 2 9 18 25 -7

*Tabela este actualizată live

Tabelul FNL 2 Grp. 3 Subgroup 1
# Team MJ P V R P G+ G- DG
1 Rodina 16 39 12 3 1 43 13 30
2 Strogino 16 32 10 2 4 33 20 13
3 FK Saransk 15 32 10 2 3 33 13 20
4 Peresvet Domodedovo 15 27 8 3 4 27 15 12
5 Khimki 2 16 20 5 5 6 24 20 4
6 SKA-Khabarovsk II 16 20 5 5 6 22 20 2
7 Saturn Ramenskoye 15 18 5 3 7 23 26 -3
8 Znamya Noginsk 14 16 5 1 8 18 33 -15
9 Kolomna 16 14 4 2 10 25 45 -20
10 Kvant Obninsk 14 11 3 2 9 13 28 -15
11 Metalurg Vidnoe 15 8 2 2 11 15 43 -28

*Tabela este actualizată live

Tabelul FNL 2 Grp. 3 Subgroup 2
# Team MJ P V R P G+ G- DG
1 Sokol Saratov 15 33 10 3 2 26 6 20
2 Dinamo Briansk 16 33 9 6 1 30 9 21
3 Salyut Belgorod 16 32 10 2 4 30 19 11
4 Dinamo Vladivostok 14 31 9 4 1 30 10 20
5 Zvezda Ryazan 16 29 9 2 5 20 13 7
6 Avangard Kursk 16 18 5 3 8 21 25 -4
7 Arsenal Tula II 15 17 5 2 8 16 21 -5
8 Zenit Penza 15 17 5 2 8 14 23 -9
9 Sakhalin 14 14 4 2 8 11 22 -11
10 Kaluga 15 10 2 4 9 9 19 -10
11 Fakel-M Voronezh 16 2 0 2 14 4 44 -40

*Tabela este actualizată live

Tabelul Russia 3-FNL 2 Grp. 4
# Team MJ P V R P G+ G- DG
1 15 36 11 3 1 31 8 23
2 14 31 10 1 3 26 13 13
3 14 29 9 2 3 38 21 17
4 Novosibirsk FK 15 27 8 3 4 18 12 6
5 14 26 8 2 4 21 14 7
6 Ural II 14 23 7 2 5 28 22 6
7 15 22 6 4 5 24 27 -3
8 Zvezda Perm 14 20 6 2 6 22 19 3
9 Spartak Tuymazy 14 17 6 2 6 26 25 1
10 15 17 5 2 8 17 19 -2
11 Torpedo Miass 14 17 5 2 7 15 20 -5
12 FC Orenburg II 14 15 3 6 5 17 23 -6
13 14 8 2 2 10 12 27 -15
14 14 6 2 3 9 13 38 -25
15 14 2 0 2 12 7 27 -20

*Tabela este actualizată live

În cadrul site-ului nostru folosim cookie-uri, pentru a Vă oferi servicii la cel mai înalt nivel, precum și pentru a personaliza site-ul nevoilor individuale.
Închide
Scroll up